Чи знаєте ви, звідки походять ваші морепродукти?

Чи знаєте ви, звідки походять ваші морепродукти?
Океан дає нам багато чого. Їжа, покликання, відпочинок і круїз – це пара з них. Ви можете уявити собі стандартну картину рибалок із сітками, коли ви почуєте термін «риба», однак на цьому етапі все змінилося.
Бізнес-організації використовують інноваційне обладнання для відстеження та лову риби в морях. Високотехнологічне спорядження допомагає їм добути величезну кількість риб та інших морських істот. У будь-якому випадку це спричиняє значний вплив на біологічну систему моря. Популярні риби, наприклад, лосось, тунець і деякі інші, гоняться більше. Це призводить до падіння цього асортименту в кількох регіонах планети. Крім того, це включає кілька видів, що перебувають під загрозою та охороняються.
Ще одна проблема, пов’язана з сучасним рибальством, – прилов. У рибальському бізнесі термін прилов використовується для позначення небажаної риби, яка з’являється разом із об’єктивною рибою. Оскільки ці риби небажані, їх знову викидають в океан у будь-яких умовах. З розвитком суперництва та інтересу ситуація крок за кроком стає все жахливішою.
ПРОБЛЕМИ МОРСЬКОГО СВІТУ
На щастя, кілька людей і некомерційних асоціацій приєдналися до практичного розвитку риби, розпочатого в 1990 році для порятунку морів. У будь-якому випадку, одних лише їхніх зобов’язань було б недостатньо, щоб змінити те, що відбувається. Кожен повинен взяти на себе відповідальність і грати важливі речі.
Як було б гарною ідеєю для вас відповісти зараз? Дійсно, ви можете зробити багато чого. Будучи закупником, головне, що ви можете зробити, це придбати розумну рибу. Бренди та організації, які надають практичну рибу, беруть до уваги проблеми, наприклад, надмірний вилов риби, прилов, які справді шкодять морській біологічній системі. Вони дотримуються певних вказівок і норм, встановлених глобальними мережами, такими як FAQ. Це включає певні практики, наприклад, відсутність об’єктивного зариблення, використання певних знарядь лову, відсутність прилову тощо.
Ви також можете стимулювати ринок практичної риби, замовляючи недорогу рибу в найближчих кафе. Клієнт може їсти ту рибу, яка видобувається на місці, або рибу, яка знаходиться нижче в усталеному порядку клювання, як-от тріска. Було б ідеально навчитися тваринам, які знаходяться під загрозою, і намагатися не їсти їх.
Ви також можете піти з ранчовими рибами. Ці риби вирощуються в закритому кліматі або озері. Немає жодної різниці, де ви збираєтеся купувати рибу, але переконайтеся, що вона найменше впливає на навколишнє природне середовище. Незалежно від того, чи живуть риби у величезному морі чи виведені в озері, дизайн повинен відповідати клімату.
Comments are closed.
Comments on 'Чи знаєте ви, звідки походять ваші морепродукти?' (0)
Comments Feed